post

10 Rocznica powstania

Nadchodzący rok 2018 jest dla nas rokiem jubileuszowym. Wielkie świętowanie nastąpi w dniu 20 sierpnia 2018 r., bowiem to 10 lat wcześniej zebraliśmy się i podjęliśmy decyzję by pod jednym szyldem budować historię, która ukryta została w trzech słowach, Klub Hokejowy Wilki. Ta historia to, niesamowite i niepowtarzalne chwile, które przeplatają się szczęściem zwycięzcy czy smutkiem porażki, są naszą dumą i honorem, których bronimy zaciekle, budują i kształtują nas, bo wilkami jesteśmy na i po za lodem.

Do jubileuszu przygotowujemy się już od pewnego czasu, dlatego z tej okazji chcemy przekazać w wasze ręce nowy serwis internetowy Klubu Hokejowego Wilki, o jakim marzyliśmy od dawna. Strona posiada system tworzenia baz danych oraz wiele narzędzi by zebrane dane przetwarzać automatycznie. Już teraz staramy się by na stronie znalazły się pełne informacje i statystyki, począwszy od sezonu 2008/2009, tj. pierwszych rozgrywek, w których Klub wziął udział. Na bieżąco pojawiać się będą zapowiedzi naszych ligowych meczów oraz wyniki tych rozegranych. Wyniki meczów automatycznie będą przekładać się na dokonania indywidualne naszych zawodników i dostępne w ich profilach indywidualnych. Ginące w sieci mediów społecznościowych fotografie, w końcu, będą miały swoje miejsce w postaci galerii. 

Całość okraszona została zmienionym na tę okazję logotypem, zaprojektowanym przez zaprzyjaźnionego grafika QKUA, które wybraliście za pośrednictwem ankiety FB. A to dopiero początek, bowiem z okazji jubileuszu czeka nas jeszcze wiele niespodzianek. Bądźcie na bieżąco z nowościami.