post

Ruszyły zajęcia na śremskim lodowisku

Po przerwie spowodowanej remontem obiektu sportowego w Śremie wracają zajęcia szkółki hokejowej. Zajęcia skierowane są dla wszystkich, małych i dużych, z powiatu śremskiego, chcących bliżej poznać hokej na lodzie i udoskonalić jazdę na łyżwach. Przez ostatnie zawirowania nauka jazdy na łyżwach dla najmłodszych wróci dopiero zimą w sezonie 2018-2019.

Warunkiem przystąpienia do treningu jest posiadanie łyżew, kija hokejowego, kasku oraz sporej dawki zapału. W razie możliwości jesteśmy w stanie częściowo doposażyć w specjalny sprzęt ochronny. Treningi prowadzone będą przez instruktorów jazdy na łyżwach oraz licencjonowanych przez Polski Związek Hokeja na Lodzie hokeistów, za symboliczną i dobrowolną opłatę 5 zł.

Treningi odbywać się będą na, udostępnionym przez spółkę Śremski Sport Sp. z o.o., śremskim lodowisku przy ul. Staszica 1a, w każdy czwartek od godziny 21:00 (rozpoczęcie zajęć na lodzie). Wszystkich chcących wziąć udział prosimy o wcześniejszy kontakt, pisząc na khwilki@o2.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 501 395 114.