post

Najlepszy obrońca 3LHNL

Wyróżnienie dla najlepszego obrońcy 3 Ligi Hokeja na Lodzie powędrowało na ręce naszego zawodnika Witolda Świerczka. Nagroda została wręczona podczas Gali Poznańskiego Hokeja na Lodzie. To było pierwsze, tak uroczyste, zakończenie sezonu, podczas którego wręczono puchary, nagrody oraz indywidualne wyróżnienia.

Witek dokonał tego w swoim debiutanckim sezonie 3LHNL, po powrocie na taflę od czasów występów na lodowisku rodzimego Bytomia. W minionym sezonie wystąpił we wszystkich 12 spotkaniach, kompletując 5 punktów klasyfikacji kanadyjskiej za 3 bramki i 2 asysty. Słynący z twardej gry oraz silnego i precyzyjnego strzału obrońca przesiedział dodatkowo na ławce kar 18 minut. Pośród obrońców, w zdobyczy punktowej, ustąpił miejsca jedynie weteranowi szyków defensywnych Wilków Wojtkowi Majkutowi (5G, 3A, 8PTS).

To już drugie wyróżnienie dla najlepszego obrońcy w szeregach Wilków. Pierwsze otrzymał Wojciech Majkut, w sezonie 2011/2012, pierwszym sezonie 2 Ligi Hokeja na Lodzie.

3 thoughts on “Najlepszy obrońca 3LHNL

  1. Renomowane kasyno https://biamo.bet/, które płaci. Wypłaty błyskawiczne, płacisz w dowolny sposób. Wiele różnych gier online, slotów. Ogromny wybór zakładów sportowych, streaming online, działają na całym świecie. Kliknij tutaj i wygraj z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.